Kariéra

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

DIAGNOSTIK / AUTOELEKTRIKÁŘ

Náplň práce:

  • práce s diagnostikou, hledání závad a jejich opravy

  • příprava nových vozidel, montáže elektrických doplňků

  • komunikace se servisním a skladovým technikem

  • práce ve směnném provozu (7:00-15:30,09:00-18:00), 2x směna ranní, 1x směna odpolední

Požadujeme:

  • základní znalost automobilových a elektrických systémů

  • spolehlivost, zájem o obor, ochotu se dále vzdělávat

  • řidičský průkaz ¨C¨ výhodou (není podmínkou – možnost doplnění v rámci společnosti)

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • pravidelné čtvrtletní prémie

  • práce v moderním a špičkově vybaveném servisu

  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu

  • pravidelná technická školení

  • možnost profesního růstu

  • pracovní oděvy a obuv zajištěny zaměstnavatelem

  • příspěvek na stravné

  • příspěvek na dopravu

Kontakty:
Email: tomas.gregor@nevagroup.cz
Mobil: 724 008 607