On-line přihlašování ke školení řidičů zajišťuje MOJE AUTOŠKOLA - software pro školicí střediska

 

Profesní školení řidičů včetně školení ekonomické jízdy

Jsme akreditované školící středisko zajišťující profesní školení řidičů. Provádíme pravidelná roční školení i školení pro získání profesního osvědčení. Jsme schopni zajistit také profesní rekvalifikaci ve spolupráci s Úřadem práce České republiky.

V rámci pravidelného ročního školení probíhá i školení ekonomické jízdy vedené akreditovaným lektorem ve spolupráci s firmou NEVA Group s.r.o. Nýřany – autorizovaným prodejcem nákladních vozidel DAF a TATRA, zaměřené na úsporu pohonných hmot vašich vozidel

 

Pár drobných změn v předvídání dopravní situace, ve způsobu používání vozidla a ve stylu brzdění může výrazně přispět nejen k úspornosti jízdy, ale také ziskovosti vaší firmy.“

 

NEVA Group s.r.o.
průmyslová zóna Mexiko
D5 exit 93, 330 23 Nýřany
Telefon: +420 377 924 125
www.nevagroup.cz
E-mail: pavel.novak@nevagroup.cz

Autoškola BAUMRUK
Lesní 247
312 00 Plzeň – Doubravka
Telefon: +420 725 883 991, 
www.autoskola-baumruk.cz
E-mail: info@autoskola-baumruk.cz, nicole.baumrukova@email.cz

 

Nabízíme výcvik všech skupin řidičského oprávnění a komplexní řešení pro vaše řidiče.

Školení ekonomické jízdy

Školení přímo v kabině vašeho vozidla DAF. Díky značné flexibilitě lze každý kurz přizpůsobit tak, aby vyhovoval individuálním potřebám řidičů, vašim konkrétním podmínkám a požadavkům, a to s minimálním zásahem do pracovního rozvrhu vaší společnosti.

 

Pravidelné školení

Každý držitel profesního průkazu je povinen absolvovat během platnosti průkazu 35 hodin pravidelného školení, které je rozděleno do ročních cyklů. Školení je nutno vykonat 1x ročně, a to pravidelně již od data vydání průkazu. 

 

Rekvalifikační kurzy pro řidiče

Rekvalifikační kurzy k získání řidičského průkazu skupiny C, CE, D a profesního průkazu probíhají ve spolupráci s úřady práce. 

 

 Vstupní školení 140/280

K prvnímu získání profesního průkazu je dle zákona nutné absolvovat 140 či 280 hodin teoretické přípravy. 

Profesní průkaz pro řidiče, kteří získali již dříve oprávnění "C" nebo "D"

Na základě změn zákona 247/2000 provádíme pro řidiče, kteří získali řidičské oprávnění skupiny „C“ do 10. 9. 2009 nebo skupiny „D“ do 10. 9. 2008, pro získání profesního průkazu školení v celkové délce 35 hodin.

 

Školení pro referenty

Školení se týká všech zaměstnanců, kteří fyzicky řídí vozidlo. Toto školení provádíme v souladu se zákoníkem práce zákon č. 262/2006 Sb. § 103, odst. 2 a 3.